TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA  

Türkiye’de araçların muayene işlemleri ile ilgili yetkili kurum olan TÜVTÜRK, online olarak sunduğu hizmetleri ile birlikte araç muayene işlemleri daha kolay hale getirmektedir. Bu açıdan araç sahibi olan vatandaşlar internet üzerinden TÜVTÜRK araç muayene randevu alma gibi işlemler yapılabilmektedir. Yapılacak işlemler sayesinde hem kurumlara gitmeye gerek kalmamakta hem de telefon üzerinden herhangi bir görüşme yapmaya gerek kalmamaktadır. TÜVTÜRK internet sitesi üzerinden sağlanan bu hizmetler ilgi gördüğü için araç muayene işlemleri de kolaylaşmış durumdadır.

TÜVTÜRK araç muayene randevu alma gibi işlemler için ilk olarak TÜVTÜRK internet sitesine giriş yapılması gerekmektedir. Fakat eğer bu sayfaya direk erişim sağlamak istiyorsanız TÜVTÜRK araç muayene randevu alma sayfasına aşağıdaki bağlantı aracılığı ile erişebilirsiniz.

TÜVTÜRK araç muayene randevu alma işlemlerinde araç bilgilerinin bilinmesi gerekmektedir. TÜVTÜRK araç muayene randevu alma işlemleri adım adım yapıldığı için kişilerin her adımda, ekranda yer alan formu doğru bir şekilde doldurması gerekmektedir. Son ekranda ise araç muayenesinin ne zaman yapılacağı ile ilgili tarih ve saat bilgisinin girilmesi gerekir. Bu sayede aracın ne zaman muayene olacağı belirlenecektir. Araç sahiplerinin TÜVTÜRK araç muayene randevu alma işlemleri ardından yapması gereken, randevu alınan tarih ve saatte, ilgili TÜVTÜRK şubesine gitmektir. Böylece araç muayenesi yaptırılarak, sorunsuz şekilde trafiğe çıkılabilir.

TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İŞLEMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ