TRAMER HASAR KAYDI SORGULAMA

Tramer, araçların hasar kaydı hakkında bilgi veren bir hizmet olarak araçlar hakkında bilgi almak isteyen kişilerin kullanımına sunulmuştur. Özellikle yeni bir araç almak isteyen fakat aracın kaza yapıp yapmadığı konusunda emin olamayan vatandaşlar, tramer hasar kaydı sorgulama yaparak bu konuda bilgi alabilmektedir. tramer hasar kaydı sorgulama için ücretli SMS servisi üzerinden hizmet alınması gerekmektedir. Başka bir site üzerinden ya da hizmet dahilinde tramer hasar kaydı sorgulama yapılması mümkün değildir.

Devletin resmi bir kurumu olan Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından sunulan tramer hasar kaydı sorgulama hizmeti aracılığı ile tramer hasar kaydı sorgulama işlemleri kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bu açıdan vatandaşların tramer hasar kaydı sorgulama için araç plakasını 5664’e göndermesi yeterli olacaktır. Bu şekilde gönderilen talebin ardından sistem tarafından vatandaşların cep telefonlarına tramer hasar kaydı sorgulama sonucu gönderilecektir. Gelen mesajda, sorgulaması yapılan aracın ne kadarlık bir kazaya karıştığı, hangi tarihlerde bu kazaların yapıldığı detaylı olarak yer almaktadır. Böylece tramer hasar kaydı sorgulama ile aracın kaza yapıp yapmadığının yanında, hasara bilgilerini de öğrenmek mümkündür. Sağlanan veriler sayesinde araçlar hakkında detaylı bilgi alınabilmekte ve vatandaşların araçların hasar durumu ile ilgili ihtiyaçları giderilebilmektedir.  Yapılacak olan tramer hasar kaydı sorgulama işlemleri 4 TL ile ücretlendirilmektedir.

Tarafından Yazıldı tramer
Etiketler

Yorumlar (11)

 1. salih Demirata diyor ki:

  Plaka sorgulama

 2. halil diyor ki:

  Arac sorgulama

 3. sedatkadakal diyor ki:

  16ll742 araç hasarkaydı varmı

 4. nabi diyor ki:

  35 spn 86 plakalı aracın kazası falan varmı

 5. basri özkan diyor ki:

  016cvd74 plakalı aracın hasar kaydı varmıdır?

 6. İbrahim diyor ki:

  08/10/ 2015. Tarihinde. Kaza yaptım iki kapı değişti orijinal dediler ama tamir boya ile kapatmışlar boyalar ortaya çıkıyor Kime dert anlatacağım Tramer bu işte bize yardımcı oluyormu

 7. Ozgur diyor ki:

  54H0451 aracin hasar kaydi varmi

 8. suphi diyor ki:

  26HP330 aracın hasar kaydı varmı

 9. rahman diyor ki:

  07 D 1920 aracın hasar kaydı varmı

 10. rahman diyor ki:

  ne zaman cevap geliyorki

 11. Enes diyor ki:

  34 JT 5929
  Hasar kaydı var mi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir