TRAMER ÇAĞRI MERKEZİ

Tramer çağrı merkezi, tramer hizmetleri veren kurum ile iletişime geçmek için kullanılabilir. Vatandaşların tramer ile ilgili yaşadığı her türlü soru, sorun ve problemde tramer çağrı merkezi kullanılabilir. Çağrı merkezine ulaşmak için Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi iletişim bölümünün kullanılması gerekmektedir. İletişim bölümünden yapacağız başvuru ile birlikte en kısa süre içerisinde çağrınıza yanıt verilecek ve oluşan sorun giderilecektir. Bu açıdan çağrı merkezi gibi ihtiyaçlarınızda hemen belirtilen adrese giriş yapabilir ve iletişim bölümündeki formu kullanabilirsiniz. Türkiye kazalar ve diğer sigorta durumları Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından yürütülmektedir. Bu açıdan konu ile ilgili yapılacak olan başvurularda ilgili kurumun iletişim bölümünün kullanılması gerekmektedir.

Gelişmiş bir alt yapıya sahip olan ve kaliteli bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi destek taleplerini dikkatli bir şekilde incelemekte ve bu konuda vatandaşlara yardımcı olmaya çalışılmaktadır. Bu açıdan yapacağınız talep en kısa süre içerisinde yanıtlanacaktır.

Sigortanız hakkındaki sorularınızı aynı zamanda sigorta yaptırdığınız acente üzerinden de sağlayabilirsiniz. Bu seçenek daha hızlı bir çözüm getirebilir. Bunun dışında Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi online hizmetlerini kullanarak internet üzerinden sigorta işlemleri için çözüm bulabilir ve merak ettiğiniz tüm detaylar ulaşabilirsiniz. Ücretli SMS servisinin yanında online sorgulamaları ile birlikte ücretsiz bir şekilde hizmet verebilen Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi size en uygun çözümleri ve sorgulama işlemlerini online olarak sunacaktır.

TRAMER ÇAĞRI MERKEZİ İÇİN TIKLAYINIZ