TRAMER 2. EL ARAÇ SORGULAMA

Kişilerin ikinci el araçlar hakkında sorgulama yapabilmesi mümkün olduğundan dolayı sizler de ikinci el araç almadan önce sorgulama yaparak araçlar hakkında bilgi alabilirsiniz. İkinci el araç sorgulama hizmetinden kişiler kolay bir şekilde bilgi alma şansına sahiptir. Bu açıdan sizler de sunulan hizmetlerin kullanarak kolay bir şekilde araçların güncel kaza bilgileri öğrenebilirsiniz. İkinci el araç sorgulama hizmetlerinde kişilerin iki seçeneği bulunmaktadır. İsteyen kişiler tramer için Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi’nin SMS servisini kullanabileceği gibi isteyen kişiler Sigortam 360 adlı internet sitesini de tercih edebilmektedir

Sigortam 360 internet sitesi üzerinden sorgulama hakkı satın alarak kişiler istediği araç plakası üzerinden Tramer sorgulaması yapabilmektedir. Belirtilen hizmetler sadece internet üzerinden yapılabilmektedir ve bu konuda kişilerin 4 Türk lirası olan sorgulama Hakkı satın alması ile birlikte sorgulama yapılabilmesi mümkün olmaktadır.

Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi tarafından sunulan SMS servisinde ise kişilerin araç plakasını 5664 numaralara SMS servisine gönderilmesi gerekmektedir. SMS servisi üzerinden yapılan işlemlerde kişilerin araç plakasına ait kaza bilgilerini alması sağlandığı gibi kısa süre içerisinde cevap kısa mesaj olarak kişilere gönderilmektedir. Kurulan bu hizmetler sayesinde tramer ikinci el araç sorgulama işlemleri de kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Sizler de belirtilen hizmetlerden yararlanarak kolay bir şekilde tramer bilgisini alabilirsiniz.