SONAX ÜRÜNLERİ NELERDİR?

Sonax öncelikle küçük bir aile şirketi olarak girişim hayatına başlamış daha sonraları ise iş kapsamını ve ekipmanlarını büyüterek türkiye ve dünya üzerinde bir çok bölgeye hizmet vermeye başlamıştır. Sonax araç temizliğinin her evresinde profesyonel hizmet veren kapsamlı bir şirketler topluluğudur.

Otomobil severlerin temizlik araç koruma gibi hizmetlerini uygun ve itinalı bir şekilde yerine getirmektedir. Sonax ayrıca ürünlerinin kalite belgeleri de dünya standartları kapsamında onaylanmış ve güvenirliği kanıtlanmıştır.

Sonax Ürünleri Nelerdir?

Sonax ürünleri araçların iç dış her türlü temizliğinde kapsamlı bir ürün yelpazesi ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Bu ürünler temizlik malzemelerinin kullanımı için ped ve süngerler dış temizlik için hava koşullarına uygunluk gösteren araçların cila renk koruyucu temizlik ürünleri cilaların yenilenmesi için şampuan ürünleri çiziklerin giderilmesi için ürünler reçinelerin temizlenmesi için litrelik ürünler dış temizlik ürünleridir. Ayrıca araç içi temizliği ve cam temizliği içinde birçok ürün mevcut durumdadır. Bu ürünler her kesime ve kişi taleplerine yanıt verme amaçlı farklı esanslarda cam temizlik ürünleridir.

Esanslar okyanus limon gibi ferahlatıcı hoş kokulardır. Ayrıca araç içi koku giderilmesi içinde özel ürünleri bulunmaktadır. Araç içine sinmiş genellikle herkesin belası olan sigara kokusunu gidermek için özel ürünleri vardır. Araçların havalandırmalarından gelebilecek kötü kokuların önlenmesi içinde hava temizliği maddelerine sahip olabilirsiniz. Yani aracınızın her bölümü üçün gerçek hijyen ve kaliteli sonuç sağlayan ürünleri bulmanız mümkündür. Ayrıca sonax araç temizliği için gerekli olan başlıca ürünleri de paket halinde satışa sunmuştur.