SİGORTAM 360 TRAMER SORGULAMA

Araçlar hakkında kaza konusunda bilgi almak isteyen kişilerin tramer sorgulama yapması gerekirken Tramer sorgulama konusunda vatandaşları sunulan son seçenek Sigortam 360 adı verilen özel bir internet sitesidir. Bu internet sitesi üzerinden yapılan sorgulamalar ücretli olduğu için kişilerin sorgulama öncesinde ücret ödemesi gerekecektir. Kişilerin üyelik alarak erişim sağlayabileceği sistemle aynı zamanda sorgulama Hakkı satın alma sistemi olunur.

Kişiler sorgulama hakkı satın aldıktan sonra bu haklar doğrultusunda istediği araç için direk internet üzerinden sorgulama yaparak bilgi almaktadır. Özellikle Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi tarafından sunulan tramer sorgulama hizmetine göre çok daha faydalı ve kolay bir şekilde sorgulama yapılmasını sağlayan Sigortam 360 bu açıdan tercih edilebilir durumdadır.

Tramer sorgulama işlemlerinin Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi tarafından sunulan hizmetler aracılığıyla yapan kişilerin cep telefonlarının SMS bölümüne uygun bir şekilde şablon mesajı gönderilmesi gerekmektedir. Üstelik Sigortam 360 hizmetlerine göre çok daha pahalı olan Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi hizmetlerinde her bir sorgulama için 5 Türk Lirası işlem ücretinin ödenmesi gerekmektedir.

Sigortam 360 sisteminde ise her bir sorgulama için 4 Türk Lirası alınmakta ve sorgulama başına 1 Türk lirası bir avantaj sağlamaktadır. Bu açıdan kişileri sorgulama işlemlerinde Sigortam 360 üzerinden sorgulama yapması çok daha kolaydır. Sorgulama yapmak isteyenlerin sisteme giriş yaptıktan sonra tramer sorgulama adı ile sunulan hizmet ekranına araç plakasını yazması yeterli olacak ve bu sayede kolay bir şekilde konuyla ilgili bilgi alınabilecektir.

1

Sizler de sunulan hizmetlerden yararlanarak kolay bir şekilde araçlar hakkında bilgi almanın fırsatını Sigortam 360 ile yakalayabilirsiniz. Site üzerinden üstelik araçlar hakkında bir sistem hakkında pek çok konuda hazırlanmış rehberi okuyarak bilgi alabilmeniz de mümkündür. https://www.sigortam360.com/ üzerinden sorgulama yapılabilir.