SİGORTAM 360 ARAÇ HASAR SORGULAMA

Araçların hasar durumu hakkında bilgi almak isteyen kişilerin yararlanabileceği kurumlarından bir tanesi de Sigortam 360’dır.com Sigortam 360 yeni kurulan bir site olarak vatandaşların araç konusunda yardım alabileceğim kaynaklardan birisidir. Sigortam 360 üzerinden yapılan sorgulamalarda sorgulama hakkı sistemi kullanılmaktadır. Bu açıdan bakıldığında kişilerin sisteme üye olduktan sonra sorgulama hakkı satın alması gerekmektedir.

Her bir sorgulama hakkı 4 Türk lirası olurken paketler halinde satılan bu sorgulama haklarına istediğiniz ve ihtiyacınız olduğu doğrultuda satın alabilirsiniz. Sorgulama hakkı satın alındıktan sonra ise kişiler istediği konuda bilgi almak adına araç sorgulama yapabilir.

sorgulama

Sigortam 360 üzerinden yapılacak sorgulama işlemlerinde kişilerin her seferinde üyelik bilgileri ile sisteme giriş yapması gerekmektedir. Sorgulama hakkının olması halinde kişiler istediği araç için hemen bilgi alabilmektedir. Online olarak oluşturulan uygulamalar aracılığıyla kişiler istediği aracın plakasını sorgulama alanında girebilir ve araç ile ilgili hasar bilgilerini görebilir Sigortam 360 dışında Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi tarafından da hizmetler sorulurken Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi sadece SMS ile bilgi alınmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda bu kurum üzerinden yapılan ücretlendirmede 5 Türk Lirası olarak daha pahalıdır. Kişiler https://www.sigortam360.com/ üzerinden yapacakları işlemler ile kolay bir şekilde araç hasar sorgulama işlemlerini tamamlayarak bilgi sağlayabilir.