SB MOBİL

Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi tarafından kişilerin mobil olarak da işlem yapılabilmesi amacıyla oluşturulan SB Mobil uygulaması ve vatandaşların kullanımına sunulmuştur. İlgili uygulama aracılığıyla kişiler Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi üzerinden yapabildiği işlemleri mobil olarak da yapma imkânına sahiptir.

Android ve iOS işletim sistemleri ile uyumlu olması sayesinde hemen hemen her telefonda kullanılabilir durumda bulunan SB mobil uygulaması için kişilerin ilk olarak uygulama marketlerden uygulamayı telefonlarını indirilmesi gerekir. İndirme işlemleri tamamlandıktan sonra ise kişiler telefonda kurulacak olan uygulamayı açarak kolay bir şekilde işlemlerini yapabilmektedir. Uygulama üzerinden aynı internet sitesinde olduğu gibi sigorta poliçesi acente ya da kazalara dair bilgiler alınabilmektedir.

Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi’nin açılmasıyla kişilere pek çok konuda kolaylık sağlarken bu konuda mobil uygulamanın oluşturulması da aynı şekilde kişilerin daha pratik bir şekilde işlem yapmasını sağlamıştır. Bu açıdan sizler de gerek internet üzerinden gerek mobil uygulamaları üzerinden araçlar ile ilgili konularda bilgi sağlayabilirsiniz. Özellikle kaza ile ilgili yapılacak işlemlerde kolay bir şekilde bilgiye ulaşılabilmesini yanında Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi tarafından sağlanan resmi ve güncel bilgiler sayesinde işlemler çok daha kolay bir şekilde çözümlenebilmektedir. Kişiler de aynı zamanda güven yaratan kurum bu açıdan işleri çok daha kolay bir hale getirmektedir.

<<SORGULAMA LİNKİ>>