ONLİNE KAZA TAKİP

Kişilerin kaza konusunda Türkiye genelinde bilgi alabilmesi ve anlık olarak sorgulama yapabilmesi için kaza yoğunluk haritası oluşturulmuştur. Anlık olarak sürekli veri giriş yapılan harita sayesinde nerede, ne zaman kaza olduğu kolay bir şekilde görülebilmektedir.

Kişilerin kaza yoğunluk haritasına erişebilmesi için ilk olarak Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’ne giriş yapması gerekmektedir. Sisteme giriş yaptıktan sonra online olarak bir harita açılacak ve kazalar harita üzerinde gösterilecektir. Harita üzerindeki kazlar hakkında bilgi almak isteyen kişiler kaza ikonuna tıklayabilir. İkona tıkladıktan sonra gün ve saat bilgisi gibi detaylar kaza yoğunluk haritası üzerinde yer almaktadır.

Kaza yoğunluk haritası üzerinden yapılan incelemeler sayesinde kaza takibi yapılabildiği gibi Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından ilgili hizmet ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Bu bakımdan kişilerin bilgi almak ve harita üzerinden inceleme yapmak için ek bir işlem yapmasına gerek yoktur. Kolay bir şekilde işlemler site üzerinden yürütülebilir.

kaza1

Araçların kaza ve sigorta gibi durumlarının takip edilmesi ve işlemlerin yapılması için yoğun olarak kullanılan Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi sistemine giriş yapmak isteyen kişiler aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir. Bağlantı aracılığı ile direk kaza yoğunluk haritasına giriş yapılacak ve kişiler hemen kaza yoğunluk haritası üzerinden belirtildiği gibi inceleme yapmaya başlayabilecektir. Hizmetlerin ücretsiz olması, herkesin hizmetlerden yararlanabilmesini sağlamaktadır.

<<SORGULAMA LİNKİ>>