KAZA TARİHİNDEKİ POLİÇE BİLGİLERİ SORGULAMA

Kaza yapan araçlar kaza tarihindeki tüm durumları ile birlikte kayıt altına alınmaktadır. Bu açıdan kaza tarihindeki poliçe bilgileri dahi kayıt altına alınarak sorgulamaya açılmış durumdadır. Vatandaşlar kaza tarihindeki poliçe bilgileri sorgulama gibi hizmetlerden yararlanarak bu tarihteki poliçe durumlarını sorgulayabilmektedir. Kaza tarihindeki poliçe bilgileri sorgulama işlemleri Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi internet sitesi üzerinden sunulmaktadır. Kaza tarihindeki poliçe bilgileri sorgulama işlemlerini yapmak isteyen vatandaşların ilgili site üzerinden işlemleri yerine getirmesi gerekmektedir.

Kaza Tarihindeki Poliçe Bilgilerini Öğrenme

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkez tarafından ücretsiz olarak sunulan bu hizmet sayesinde tüm vatandaşların kaza tarihindeki poliçe bilgileri sorgulaması mümkündür. Sistemde sorgulama yapılması için çeşitli konularda bilgiler istenmekte ve bilgilerin girilmesi ile birlikte sorgulama yaparak sonuçlar yayınlanmaktadır. Bu sayede online olarak işlem yapacak vatandaşlar kolay bir şekilde bilgilere erişim sağlayarak poliçe durumunu görüntülenebilmektedir.

Vatandaşlar sadece sigorta poliçe bilgisi için değil, kaza ilgili diğer konularda da bilgi alabilir. Bu konuda işlemleri Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkez tarafından sunulan diğer hizmetlere erişim sağlanması gerekmektedir. Bu sayede araçların kaza başta olmak üzere tüm bilgilerine erişim sağlanabilir. Sunulan hizmetlerin ücretsiz olması işlemleri Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nin kullanılmasını arttırmaktadır.

KAZA TARİHİNDEKİ POLİÇE BİLGİLERİ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ