KASKO POLİÇE SORGULAMA

Türkiye’de sigorta ve trafik ile ilgili işlemlerde yetkili kurumlardan bir tanesi de Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi olmaktadır. Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi tarafından üzerinden yapılacak olan işlemler ile birlikte araçlar hakkında pek çok konuda bilgi sağlanabilmektedir. Bu açıdan tüm vatandaşlar kolay bir şekilde online olarak işlem yaparak sigortaları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilmektedir. Bu konuda herhangi bir ücretin ödenmesi gerekmediği gibi online olarak yayınlanan uygulamaların sayfalarına giriş yapılması yeterli olacaktır.

Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi üzerinden yapılacak olan işlemlerden bir tanesi de kasko poliçe sorgulama olmaktadır. Kasko poliçe sorgulama işlemleri, araçlar için yaptırılan kaskolar hakkında bilgi alınabilecek olan işlemlerden birisidir ve poliçe hakkında detaylı bilgilere ulaşılması mümkündür. Bu açıdan vatandaşların herhangi bir sorun yaşamadan direk sistem üzerinden sorgulama yapması mümkündür. Bu konuda direk kasko poliçe sorgulama yapabileceğiniz adrese erişim sağlamak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Tüm sigorta sahipleri tarafından yapılabilecek olan kasko poliçe sorgulama sayesinde kasko işlemleri kolay bir şekilde takip edilebilir. Üstelik sadece kasko poliçe sorgulama değil, kasko dışındaki diğer sigorta türleri için de Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi üzerinden ücretsiz olarak işlem yapılabilir. Bunun için kurum tarafından sunulan hizmetlere göz atmanız yeterli olacaktır. Bu sayede tüm işlemler kolaylıkla yapılabilecektir

KASKO POLİÇE SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ