HASAR TAKİP MERKEZİ

Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi üzerinden kullanıma sunulan hasar takip merkezi sayesinde kurum tarafından yapılan işlemlerin istatistiki bilgileri alınabilmektedir. Sigorta üzerinden yapılan tüm işlemler kayıt altına alındığı gibi Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi üzerinden kişilerin bilgi alması adına kullanıma sunulmaktadır.

Kişilerin Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi internet sitesi üzerinden sunulan hasar takip merkezi üzerinden çeşitli konularda bilgiler alınabilmektedir. Üstelik herhangi bir işlem yapmaya gerek kalmadığı gibi kişiler direk online olarak raporlara erişim sağlayabilmektedir. Kişiler ulaştıkları raporları inceleyebilmektedir. Sunulan hizmetler oldukça kapsamlıdır ve bu bakımdan geçmiş yıllara dönük olarak kolay bir şekilde incelemeler yapılabilmektedir. Hasar takip merkezi üzerinden

  • SBM Eksper Raporu (EKSRAP) İstatistikleri
  • Sigorta Suistimalleri Bilgi Sistemi Veri Tabanı (SİSBİS) İstatistikleri
  • SBM Ağır Hasarlı Araç Bilgi Sistemi (AHBİS) İstatistikleri

Başlıkları üzerinden sorgulama yapılabilmesi mümkün olduğu gibi her başlık için alt başlıklar da oluşturulmuştur. Ayrıca bilgi alınmak istenen dönemlerin seçilmesi ile birlikte sadece ihtiyaç duyulan dönemlerdeki veriler incelenebilmektedir. Kişiler için büyük bir kolaylık sağlayan bu hizmetlerden ücretsiz bir şekilde sizler de yararlanabilir ve konu ile ilgili güncel ve resmi bilgileri öğrenebilirsiniz.

hasar

Kişilerin hizmetten yararlanmak kadına Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi internet sitesi üzerinden kullanımı açılan sayfaya erişim sağlaması yeterlidir. http://www.sbm.org.tr/tr/Sayfalar/HasarTakipMerkezi.aspx adresi üzerinden kolay bir şekilde resmi siteye erişim sağlanabilir.