HASAR BİLGİ DÜZELTME

Kaza sonrasında araçlar için rapor hazırlanırken, bu konuda online olarak işlem yapılabilmesi adına Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından da kullanıma sunulan bazı hizmetler bulunmaktadır. Kişilerin online olarak işlem yapabileceği sayfalarda kolay bir şekilde bilgiye ulaşılması ve ihtiyaç duyulan işlemlerin yapılması mümkündür.

Online İşlem Yapma

Kişilerin tramer kayıtlarındaki yanlış bilgiler için yapabileceği en önemli şey, düzeltme talebinde bulunmaktır. Düzeltme talebinde bulunan kişiler Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından sunulan online işlem merkezi kullanılabilir durumdadır. Bu açıdan kişiler direk online işlem merkezine giriş yaparak bu konudaki ihtiyaçlarını giderebilmektedir.

durum sorgu

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi online olarak sunduğu hizmetlerini resmi site üzerinden online işlemler başlığı ile duyurmuş durumdadır. Bu bakımdan kişiler resmi siteye girdikten sonra online olarak yapacağı diğer işlemler için de online işlemler menüsünü kullanmalıdır. Hasar bilgi düzeltme formuna girmek isteyen kişiler ise aşağıdaki bağlantıdan yararlanabilir. Bağlantı aracılığı ile kişiler direk sorgulama ve işlem sayfasına yönlendirilecektir.

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından sunulan işlemler sadece hasar bilgi düzeltme ile sınırlı değildir. Sigorta ve kazalar hakkında bilgi alınabilecek pek çok uygulama online olarak kullanıma sunulduğundan dolayı kişilerin işlem yapması, bilgi alması da oldukça kolaydır. Bu bakımdan siteye giriş yaptıktan sonra diğer hizmetlere de göz atılması kişiler için avantaj sağlayacaktır.

<<SORGULAMA LİNKİ>>