EUREKO SİGORTA HASAR DOSYASI SORGULAMA

Eureko Sigorta tarafından sunulan araç sigortaları sayesinde kişilerin herhangi bir kazaya karışması halinde maddi zararın karşılanması mümkün kılınmaktadır. Gerek mağdur gerekse de kazaya sebebiyet veren tarafın sözleşmede belirtilen kriterler dâhilinde maddi hasarın karşılanması için talepte bulunması sonrasında firma tarafından gerekli işlemler yapılacaktır.

Eureko Sigorta üzerinden yapılacak olan işlemler sayesinde kişilerin bu konuda bilgi alması kolaylaştırılmıştır. Kaza sonrasında oluşan hasar dosyası üzerinden yapılacak olan tüm işlemler görülebilmekte e ve aynı şekilde sigortalı olan kişiler de Eureko Sigorta hasar dosya sorgulama yaparak yapılan işlemleri takip edebilmektedir.

Eureko Sigorta hasar dosya sorgulama işlemlerini online olarak yapmak isteyenler bu konuda Eureko Sigorta resmi internet sitesi üzerinden işlemlerini yapması gerekmektedir. Eureko Sigorta tarafından online olarak sunulan hizmetler sayesinde kişilerin kurumlara müracaat etmesine gerek kalmadan istenildiği zaman Eureko Sigorta hasar dosya sorgulama yapabilmesi mümkün kılınmıştır.  Sizler de kaza sonrasında oluşturulan hasar dosyasını takip etmek ve hasar dosya üzerinden yapılan işlemler hakkında bilgi almak için Eureko Sigorta hasar dosya sorgulama yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı üzerinden direkt sorgulama ekranına ulaşabilirsiniz.

EUREKO SİGORTA HASAR DOSYASI SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ