EKSPER TALEP SORGULAMA

Kişilerin trafik kaza sonrasında sigorta firması tarafından işlemlerinin yapılabilmesi için Eksper talebinde bulunması mümkündür.

Eksper talebinde bulunan kişiler firma tarafından atanan bir eksperin durumunu kontrol edebilmek için online olarak işlem yapabilmektedir. Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi tarafından sunulan online işlemler sayesinde kişiler bu konudaki işlemlerini sigorta firmasına ya da herhangi bir kuruma gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden yapabilmektedir. Eksper talep sorgulama işlemleri için kişilerin yararlanacağı ekran şöyledir;

eksper

Resimde de görüldüğü gibi kişilerin bilgi alması oldukça kolaydır. Eksper talep sorgulama formunda kişilerin bilgi girişi yapması yeterli olup girilen bilgiler doğrultusunda sistem tarafından sorgulama yapılmaktadır. Yapılan sorgulamalar sonucunda eksper durumu ile ilgili kişilerin güncel bilgi alması sağlanacak. Yayınlanan bilgilerin incelenmesi sayesinde kişilerin bu konudaki ihtiyacı getirilecek ve eksper ile ilgili işlemler tamamlanmış olacaktır.

Eksper talep sorgulama işlemlerini yapmak isteyen kişilerin bu konuda aşağıdaki bağlantıyı tıklaması yeterlidir. Bağlantıya tıklayarak işler direk sorgulama işlemlerini yapabilme imkanına sahip olmaktadır. Sigorta bilgi ve gözetim merkezi tarafından Kullanıma sunulan hizmetler de ücret alınmadan gibi işler istediği zaman aşağıdaki bağlantı aracılığıyla ücretsiz bir şekilde işlemlerini yapabilir.

Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi’nin online işlemler bölümünde yer alan eksper talep sorgulama dışında pek çok hizmet de yer almaktadır. Giriş yapan kişiler sisteme giriş sonrasında diğer hizmetlerden yararlanarak bilgi alabilmektedir.

<<SORGULAMA LİNKİ>>