ARAÇLARIN TEMİZLİĞİ İÇİN NE TERCİH EDİLMELİ?

Sonax, araç temizliği konusunda başarıya ulaşmıştır. Üstelik birçok uygulama ya da üründe öncü olmuştur, bu yüzden oldukça yaratıcı bir marka olduğunu, yenilikler getirdiğini vurgulamalıyız. Bir Alman markası olmasının en büyük ayrıcalığı olan disiplinli olma, çalışkanlık ve kaliteden ödün vermeme felsefesi, bu markayı bir yüzyıldır ayakta tutan anahtar kelimelerdir.

Ülkemizde de Sonax markasına ve ürünlerine karşı büyük bir itibar söz konusudur. Türkiye temsilciğini üstlenen firmalar ile her konuda iletişim kurabilir, ürün siparişinde bulunabilirsiniz. Sadece İstanbul’da neredeyse her ilçede bir Sonax temsilcisi bulmanız mümkün. Bu durum, başlı başına Sonax ve ürünlerine olan ilginin açık bir göstergesidir diye düşünüyorum.

100’ün üzerinde noktası bulunan firmaya otomobil sevdalıları yoğun bir ilgi göstermektedir. Bu açıdan kesinlikle ülkemize otomobil bakımı konusunda bir bilinç getiren / kazandıran bir markadır.

Sonax ile Koku Temizliği İmkanı

Spreylerle aracınıza sinen kızartma, yemek ya da deterjan kokularını giderebilir, evinize ferahlık ve tazelik katabilirsiniz. Özellikle sigara içen bir misafir tüm döşeme, halı ve perdelerinize kötü koku sinmesine sebep olabilir ve keyfinizi kaçırabilir. Aracınız için kullandığınız koku gidericiler ile bu sorunu giderebilirsiniz. Ancak ev ortamında kullanmadan önce sıkacağınız döşeme ya da kumaşın görünmeyecek bir köşesine sıkıp renk solması yaratma durumu dikkate alınmalıdır ki sonrasında canınız sıkılmasın.

Kullanımı gayet basit olan koku gidericiyi sprey konumuna getirdikten sonra, araç ya da evinizde uygulama yapacağınız bölgeye eşit biçimde ve nemli kalacak şekilde püskürtmeniz yeterli olacak.  Sonrasında kapıları bir müddet kapalı tutmanız, hoş olmayan kokulardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Koku çok yoğun ya da keskin ise aynı işlemi bir kez daha tekrarlamanız gerekebilir. Her ne kadar güvenli olsa bile araç koku giderici çocuklardan uzak tutulmalıdır.